ozpn

portal ozpn

znpns

Rozgrywki Halowe Turniejowe (14)

 Komunikat Wydziału Gier i Wydziału Szkolenia o OBOWIĄZKOWYM powiadomieniu organizatora ( Trener Koordynator- Piotr Piwowarczyk) za pomocą e- portalu do 28.02.2018r, czy drużyna/y (proszę wymienić jaka) biorące udział w rozgrywkach halowych będzie uczestniczyć w halowym turnieju finałowym. Po tym terminie zgłoszenia nie będą uwzględniane.

Planowane terminy rozegrania turniejów finałowych 10,11,17 marzec 2018r
Na podstawie otrzymanych zgłoszeń zostanie sporządzony terminarz z podaniem konkretnego dnia rozegrania turniejów w danej kategorii wiekowej który zostanie przesłany uczestnikom.

Natomiast szczegółowy harmonogram podany zostanie najpóźniej 5-6 marca (po uzyskaniu wszystkich sprawozdań z odbytych turniejów z ostatniej kolejki).

aktualizacja 28.12.2017r

 Młodzik 2005

 Grupa 1

1.      Amico Lubin I

2.      Amico Lubin II

3.      Odra Ścinawa

4.      Sparta Rudna

 Grupa 2

1.      Chojnowianka Chojnów

2.      Czarni Rokitki

3.      Stal Chocianów

4.      Górnik Lubin

 Grupa 3

1.      Iskra Kochlice

2.      JTS Piast Jawor

3.      Konfeks Legnica

 

 Orlik 2007

 Grupa 1

1.      Chrobry Głogów

2.      KS Polkowice

3.      Odra Ścinawa

4.      Sparta Rudna

 Grupa 2

1.      Amico Lubin

2.      Górnik Lubin

3.      Iskra Kochlice

4.      Zagłębie Lubin

 Grupa 3

1.      Champion Chocianów

2.      Chojnowianka  Chojnów

3.      Czarni Rokitki

4.      Stal Chocianów

 Grupa 4

1.      Błękitni Kościelec

2.      Górnik Złotoryja

3.      Konfeks Legnica

4.      Mewa Kunice

 

Orlik 2008

 Grupa 1

1.      Chrobry Głogów

2.      KS Polkowice

3.      Zagłębie Lubin I

4.      Zagłębie Lubin II

 Grupa 2

1.      Amico Lubin

2.      Górnik Lubin

3.      Konfeks Legnica

4.      Mewa Kunice

 Grupa 3

1.      Talent Chojnów

2.      JTS Piast Jawor

3.      Miejski KS Miedź Legnica

 4.  Kolejarz Miłkowice

 

 Żaki 2009

 Grupa 1

1.      Champion Chocianów

2.      Chrobry Głogów

3.      KS Polkowice

4.      Zagłębie Lubin

 Grupa 2

1.      Amico Lubin

2.      Chojnowianka Chojnów

3.      Konfeks Legnica

4.      Młodzieżowy KS Miedź Legnica

 Grupa 3

1.      Błękitni Kościelec

2.      Górnik Złotoryja

3.      JTS Piast Jawor

4.      Miejski KS Miedź Legnica

 

Żaki 2010

Grupa 1

1.      Chrobry Głogów

2.      KS Polkowice

3.      Sparta Grębocice

Grupa 2

1.      Górnik Lubin

2.      Zagłębie Lubin

3.      Miejski KS Miedź Legnica

Grupa 3

1.      JTS Piast Jawor

2.      Konfeks Legnica

3.      Młodzieżowy KS Miedź Legnica

poniedziałek, 13 listopad 2017 19:43

Komunikat - Rozgrywki Halowe Turniejowe 2017/2018

Napisał

Wydział Gier i Wydział Szkolenia OZPN w Legnicy informują, że do dnia 15 Grudnia  2017 r. należy zgłaszać zespoły do Rozgrywek Halowych Turniejowych:
-  Młodzików rocznik 2005 i młodsi,
- Orlików E1 rocznik 2007 i młodsi,
- Orlików E2 rocznik 2008 i młodsi,
-  Żaków F1 rocznik 2009 i młodsi)
- Żaków F2 rocznik 2010 i młodsi)

Strona 1 z 2