ozpn

portal ozpn

znpns

Rozgrywki Halowe Turniejowe (15)

 FINAŁY DZIEŃ PIERWSZY - 10 marca 2018r (sobota)

MŁODZIKI D1 rocznik 2005 i młodsi

GRUPA I   Czas gry 1 x 20 min – każdy z każdym

10.03.2018r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie godz. 9.00

Zespoły:  1. Odra Ścinawa, 2. Górnik Lubin, 3. Konfeks Legnica

GRUPA II   Czas gry 1 x 20 min – każdy z każdym

10.03.2018r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie godz. 10.15

Zespoły:  1. Amico Lubin I, 2 Chojnowianka Chojnów, 3. JTS Piast Jawor

GRUPA III   Czas gry 1 x 20 min – każdy z każdym

10.03.2018r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie godz. 11.40

Zespoły:  1. Amico Lubin II, 2. Czarni Rokitki, 3. Stal Chocianów

 

ORLIKI E1 rocznik 2007

GRUPA I   Czas gry 1 x 13 min – każdy z każdym

10.03.2018r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie godz. 13.05

Zespoły:  1. Amico Lubin, 2. Champion Chocianów, 3. Górnik Złotoryja, 4. Konfeks Legnica

GRUPA II   Czas gry 1 x 20 min – każdy z każdym

10.03.2018r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

 rozpoczęcie godz. 14.50

Zespoły:  1. KS Polkowice, 2. Górnik Lubin, 3. Chojnowianka Chojnów

 

 

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

FINAŁY DZIEŃ DRUGI  - 11 marca 2018r (niedziela)

ORLIKI E1 rocznik 2007

GRUPA III   Czas gry 1 x 20 min – każdy z każdym

11.03.2018r (niedziela) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

 rozpoczęcie godz. 9.00

Zespoły:  1. Odra Ścinawa, 2. Stal Chocianów, 3. Mewa Kunice

ŻAKI F2 rocznik 2010

GRUPA I   Czas gry 1 x 13 min – każdy z każdym

11.03.2018r (niedziela) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie  godz. 10.15 

Zespoły:  1.KS Polkowice, 2. Miejski KS Miedź Legnica, 3. Konfeks Legnica, 4. JTS Piast Jawor

GRUPA II   Czas gry 1 x 20 min – każdy z każdym

11.03.2018r (niedziela) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie  godz. 12.00 

Zespoły:  1. Górnik Lubin, 2. Młodzieżowy KS Miedź Legnica, 3. Rataj Paszowice

 

 

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

FINAŁY DZIEŃ TRZECI  - 17 marca 2018r (sobota)

ORLIKI E2 rocznik 2008

GRUPA I   Czas gry 1 x 13 min – każdy z każdym

17.03.2018r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie  godz. 9.00

Zespoły:  1. Konfeks Legnica, 2. Amico Lubin, 3. JTS Piast Jawor, 4. Miejski KS Miedź Legnica

GRUPA II   Czas gry 1 x 13 min – każdy z każdym

17.03.2018r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie  godz. 10.45

Zespoły:  1. KS Polkowice, 2. Górnik Lubin, 3. Mewa Kunice, 4. Kolejarz Miłkowice

 

ŻAKI F1 rocznik 2009

GRUPA I   Czas gry 1 x 13 min – każdy z każdym

17.03.2018r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie  godz. 12.45

Zespoły:  1. Konfeks Legnica, 2. Młodzieżowy KS Miedź Legnica, 3. JTS Piast Jawor, 4. Miejski KS Miedź Legnica

GRUPA II   Czas gry 1 x 13 min – każdy z każdym

17.03.2018r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie  godz. 14.30

Zespoły:  1. Champion Chocianów, 2. KS Polkowice, 3. Amico Lubin, 4. Chojnowianka Chojnów

 

 

 Komunikat Wydziału Gier i Wydziału Szkolenia o OBOWIĄZKOWYM powiadomieniu organizatora ( Trener Koordynator- Piotr Piwowarczyk) za pomocą e- portalu do 28.02.2018r, czy drużyna/y (proszę wymienić jaka) biorące udział w rozgrywkach halowych będzie uczestniczyć w halowym turnieju finałowym. Po tym terminie zgłoszenia nie będą uwzględniane.

Planowane terminy rozegrania turniejów finałowych 10,11,17 marzec 2018r
Na podstawie otrzymanych zgłoszeń zostanie sporządzony terminarz z podaniem konkretnego dnia rozegrania turniejów w danej kategorii wiekowej który zostanie przesłany uczestnikom.

Natomiast szczegółowy harmonogram podany zostanie najpóźniej 5-6 marca (po uzyskaniu wszystkich sprawozdań z odbytych turniejów z ostatniej kolejki).

aktualizacja 28.12.2017r

 Młodzik 2005

 Grupa 1

1.      Amico Lubin I

2.      Amico Lubin II

3.      Odra Ścinawa

4.      Sparta Rudna

 Grupa 2

1.      Chojnowianka Chojnów

2.      Czarni Rokitki

3.      Stal Chocianów

4.      Górnik Lubin

 Grupa 3

1.      Iskra Kochlice

2.      JTS Piast Jawor

3.      Konfeks Legnica

 

 Orlik 2007

 Grupa 1

1.      Chrobry Głogów

2.      KS Polkowice

3.      Odra Ścinawa

4.      Sparta Rudna

 Grupa 2

1.      Amico Lubin

2.      Górnik Lubin

3.      Iskra Kochlice

4.      Zagłębie Lubin

 Grupa 3

1.      Champion Chocianów

2.      Chojnowianka  Chojnów

3.      Czarni Rokitki

4.      Stal Chocianów

 Grupa 4

1.      Błękitni Kościelec

2.      Górnik Złotoryja

3.      Konfeks Legnica

4.      Mewa Kunice

 

Orlik 2008

 Grupa 1

1.      Chrobry Głogów

2.      KS Polkowice

3.      Zagłębie Lubin I

4.      Zagłębie Lubin II

 Grupa 2

1.      Amico Lubin

2.      Górnik Lubin

3.      Konfeks Legnica

4.      Mewa Kunice

 Grupa 3

1.      Talent Chojnów

2.      JTS Piast Jawor

3.      Miejski KS Miedź Legnica

 4.  Kolejarz Miłkowice

 

 Żaki 2009

 Grupa 1

1.      Champion Chocianów

2.      Chrobry Głogów

3.      KS Polkowice

4.      Zagłębie Lubin

 Grupa 2

1.      Amico Lubin

2.      Chojnowianka Chojnów

3.      Konfeks Legnica

4.      Młodzieżowy KS Miedź Legnica

 Grupa 3

1.      Błękitni Kościelec

2.      Górnik Złotoryja

3.      JTS Piast Jawor

4.      Miejski KS Miedź Legnica

 

Żaki 2010

Grupa 1

1.      Chrobry Głogów

2.      KS Polkowice

3.      Sparta Grębocice

Grupa 2

1.      Górnik Lubin

2.      Zagłębie Lubin

3.      Miejski KS Miedź Legnica

Grupa 3

1.      JTS Piast Jawor

2.      Konfeks Legnica

3.      Młodzieżowy KS Miedź Legnica

Strona 1 z 3