KGHM KIDS CUP JUŻ CORAZ BLIŻEJ!

 Czekamy na Ciebie już  w najbliższą niedzielę 18.06 o godz. 9:00 na boiskach Akademii Piłkarskiej Zagłębia Lubin

MY JESTEŚMY GOTOWI, A TY?

  W przerwie sportowych zmagań zapraszamy Was do

Strefy Eventu!

 Czekają tam na Was Nasi Partnerzy a wraz z nimi quizy, zadania i szansa na wspaniałe nagrody.
Odbierz swój paszport miedziaka, zbieraj naklejki – wygrywaj nagrody!

 Będziesz miał nie tylko możliwość zgarniać nagrody, ale także sprawdzić stan swojego zdrowia, wykonać badania, zasięgnąć porad specjalistów – jednym słowem połączyć przyjemne z pożytecznym!

Jak widzisz, pamiętaliśmy nie tylko o Waszej Drużynie, ale i o Tobie i Twoich bliskich!

To dla  kibiców – „12” zawodnika  drużyny KGHM KIDS CUP dla Rodziców i Waszych bliskich stworzyliśmy

Strefę Eventu

  tam ochłoniesz od sportowych emocji i nabierzesz sił do dalszych zmagań!

 Sportowym zmaganiom będzie towarzyszyć pokaz żonglerki piłkarskiej

  Mistrza Świata we Freestyle’u Pawła Skóry!

 Bądź z Nami do końca, bo o 14.00 losowanie wspaniałych nagród !

 Staże dla trenerów, treningi otwarte dla zawodników, karnety dla rodzin i wspaniały weekend w górach! Te i wiele innych nagród czekają na Was!

 TWORZYMY NAJWIĘKSZĄ DRUŻYNĘ W POLSCE !

 BĄDŹ Z NAMI !

By wszystko mogło odbyć się sprawnie i bez zakłóceń
Nadajemy Twojej drużynie KOLOR!

Już dziś sprawdź, który z kolorów jest Wasz?

Niebieskie boisko – sztuczna; Czerwone boisko – sztuczna; Zielone boisko – naturalna; Żółte boisko - naturalna

Podział na grupy, harmonogramy i wyniki meczów

BOISKO NR 1 ORLIKI 2006
1 Amico Lubin II
2 Konfeks Legnica II
3 Dąb Siedliska
4 Kaczawa Bieniowice
5 Wilkowianka Wilków
6 Zagłębie Lubin II

BOISKO NR 2 ORLIKI 2006
1 Górnik Złotoryja
2 KS Polkowice
3 Konfeks Legnica I
4 Pogoń Góra
5 Sparta Grębocice
6 Stal Chocianów

BOISKO NR 3 ORLIKI 2006
1 Amico Lubin I
2 Chrobry Głogów
3 Czarni Rokitki
4 Młodzieżowy KS Miedź Legnica
5 Orły Czernina
6 Zawisza Serby

BOISKO NR 4 ORLIKI 2006
1 JTS Piast Jawor I
2 Miejski KS Miedź Legnica
3 Odra Ścinawa
4 Prochowiczanka Prochowice
5 Sokół Jerzmanowa
6 Zagłębie Lubin I

HARMONOGRAM MECZÓW

BOISKO NR 1 ORLIKI 2007
1 Amico Lubin
2 Czarni Rokitki
3 KS Polkowice
4 Miejski KS Miedź Legnica
5 Młodzieżowy KS Miedź Leg.
6 Zagłębie Lubin I

BOISKO NR 2 ORLIKI 2007
1 Chrobry Głogów
2 Javoria Jawor I
3 Orla Wąsosz
4 Sport Projekt Legnica
5 Zagłębie Lubin II
6 Zamet Przemków

BOISKO NR 3 ORLIKI 2006
1 JTS Piast Jawor II
2 KS Legnickie Pole
3 Odra Chobienia
4 Płomień Radwanice
5 Przyszłość Prusice
6 Sparta Rudna

BOISKO NR 4 ORLIKI 2007
1 Mewa Kunice
2 Javoria Jawor II
3 Pogoń Góra
4 Champion Chocianów
5 Konfeks Legnica
6 Młodzieżowy KS Miedź II

 HARMONOGRAM MECZÓW

BOISKO NR 1 ORLIKI 2006
1 Błękitni Kościelec
2 Dragon Jaczów
3 Iskra Kochlice
4 Orkan Szczedrzykowice
5 Rodło Granowice
6 Zamet Przemków

BOISKO NR 2 ŻAKI 2008
1 Górnik Złotoryja
2 Miejski KS Miedź Legnica I
3 Odra Ścinawa
4 Sparta Rudna
5 Sport Projekt Legnica
6 Zagłębie Lubin I

BOISKO NR 3 ŻAKI 2008
1 Amico Lubin
2 Konfeks Legnica
3 KS Polkowice
4 Orkan Szczedrzykowice
5 Talent Chojnów
6 Wilkowianka Wilków

BOISKO NR 4 ORLIKI 2006
1 Akademia Budziszów
2 Chojnowianka Chojnów
3 Mieszko Ruszowice
4 Rataj Paszowice
5 Unia Miłoradzice
6 Ur Pal Sokół Krzywa

HARMONOGRAM MECZÓW

BOISKO NR 1 ŻAKI 2008
1 Chrobry Głogów
2 Dąb Siedliska
3 Miejski KS Miedź Leg. II
4 JTS Piast Jawor
5 Rataj Paszowice
6 Ur Pal Sokół Krzywa

BOISKO NR 2 ŻAKI 2008
1 Czarni Miłkowice
2 Górnik Lubin
3 Iskra Kochlice
4 Grom Gromadzyń-Wielowieś
5 Młodzieżowy KS Miedź Leg.
6 Zagłębie Lubin II

BOISKO NR 3 ŻAKI 2009
1 Zamet Przemków
2 Konfeks Legnica
3 Miejski KS Miedź Legnica
4 Młodzieżowy KS Miedź Leg.
5 Pogoń Góra
6 Zagłębie Lubin I

BOISKO NR 4 ŻAKI 2009
1 Amico Lubin
2 JTS Piast Jawor
3 KS Polkowice
4 Płomień Radwanice
5 Talent Chojnów
6 Zagłębie Lubin II

 HARMONOGRAM MECZÓW

Co się będzie działo?

Czeka Cię potężna dawka sportowych emocji, zdrowa rywalizacja i nowa wiedza!

Nie może Cię tam zabraknąć!

Razem z Nami grają :

O Naszych sponsorach

Jesteś gotowy? Bo będzie o Nas głośno !

... a to za sprawą naszych partnerów medialnych, którymi są:

KGHM KIDS CUP to nie tylko Turniej piłki nożnej.

Czekają na Ciebie dodatkowe atrakcje w sferze Eventu i strefie Rodzica.


Atrakcyjne nagrody, loteria i niezapomniane wrażenia!

 

Tworzymy największą drużynę w Polsce - jesteś z Nami?

 

Już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy

Tu do pobrania formularz zgłoszeniowy

Czekamy na Ciebie!

Do zobaczenia