ozpn

portal ozpn

Piotr Piwowarczyk

FINAŁY DZIEŃ PIERWSZY - 9 marca 2019r (sobota)

 

MŁODZIKI D1 rocznik 2006 i młodsi

GRUPA I   Czas gry 1 x 13 min – każdy z każdym

09.03.2019r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie godz. 9.00

Zespoły:  1. Amico Lubin I, 2. Konfeks Legnica, 3. Zamet Przemków, 4. Amico Lubin II

 

MŁODZIKI D1 rocznik 2006 i młodsi

GRUPA II   Czas gry 1 x 13 min – każdy z każdym

09.03.2019r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie godz. 10.45

Zespoły:  1. Chojnowianka Chojnów, 2. Zagłębie Lubin, 3. Odra Ścinawa, 4. Wilkowianka Wilków

 

ORLIKI E2 rocznik 2009

GRUPA I   Czas gry 1 x 20 min – każdy z każdym

09.03.2019r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie godz. 12.45

Zespoły:  1. Kolejarz Miłkowice, 2. Amico Lubin, 3. Grom Gromadzyn

 

ORLIKI E2 rocznik 2009

GRUPA II   Czas gry 1 x 13 min – każdy z każdym

09.03.2019r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie godz. 14.10

Zespoły:  1. Chojnowianka Chojnów, 2.Konfeks Legnica, 3. Zagłębie Lubin, 4. Miejski KS Miedź Legnica

 

ŻAKI F2 rocznik 2011

GRUPA I   Czas gry 1 x 13 min – każdy z każdym

09.03.2019r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie godz. 15.50

Zespoły:  1. Zagłębie Lubin, 2. Miejski KS Miedź Legnica, 3. Młodzieżowy KS Miedź Legnica, 4. Konfeks Legnica

 

FINAŁY DZIEŃ DRUGI  - 10 marca 2019r (niedziela)

 

ŻAKI F1 rocznik 2010

GRUPA I   Czas gry 1 x 13 min – każdy z każdym

10.03.2019r (niedziela) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

 rozpoczęcie godz. 9.00

Zespoły:  1. Górnik Złotoryja, 2. Młodzieżowy KS Miedź Legnica, 3. Chojnowianka Chojnów, 4. Wilkowianka Wilków

 

ŻAKI F1 rocznik 2010

GRUPA II   Czas gry 1 x 10 min – każdy z każdym

10.03.2019r (niedziela) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie  godz. 10.45 

Zespoły:  1.Zagłębie Lubin, 2. Górnik Lubin, 3. Miejski KS Miedź Legnica, 4. Amico Lubin, 5. Konfeks Legnica

 

ORLIKI E1 rocznik 2008

GRUPA I   Czas gry 1 x 10 min – każdy z każdym

10.03.2019r (niedziela) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie  godz. 13.00

Zespoły:  1. Amico Lubin, 2. Zagłębie Lubin, 3. Wilkowianka Wilków, 4. Konfeks Legnica, 5. Kolejarz Miłkowice

niedziela, 24 luty 2019 18:18

TURNIEJE FINAŁOWE HALOWYCH ROZGRYWEK

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Komunikat Wydziału Gier i Wydziału Szkolenia o OBOWIĄZKOWYM powiadomieniu organizatora ( Trener Koordynator- Piotr Piwowarczyk) za pomocą e- portalu do 01.03.2019r, czy drużyna/y (proszę wymienić jaka) biorąca/e udział w rozgrywkach halowych będzie uczestniczyć w halowym turnieju finałowym. Po tym terminie zgłoszenia nie będą uwzględniane.

Planowane terminy rozegrania turniejów finałowych 9,10,16 marzec 2019r
Miejsce rozgrywania turniejów finałowych: Hala Sportowa w Legnickim Polu. Na podstawie otrzymanych zgłoszeń zostanie sporządzony terminarz z podaniem konkretnego dnia rozegrania turniejów w danej kategorii wiekowej który zostanie przesłany uczestnikom.

Natomiast szczegółowy harmonogram podany zostanie najpóźniej 4-5 marca (po uzyskaniu wszystkich sprawozdań z odbytych turniejów z ostatniej kolejki).


Trener Koordynator OZPN

Piotr Piwowarczyk

Aktualizacja 11 styczeń 2019r

Młodzik 2006

 Grupa 1

 1.      Korona Czernina

2.      Odra Ścinawa

3.      Sparta Rudna

Grupa 2

1.      Chojnowianka Chojnów

2.      Stal Chocianów

3.      Zamet Przemków

4.      Amico Lubin II

Grupa 3

1.      Amico Lubin

2.      Górnik Lubin

3.      Iskra Kochlice

4.      Zagłębie Lubin

Grupa 4

1.      JTS Piast Jawor

2.      Konfeks Legnica

3.      Wilkowianka Wilków

4.      Mewa Kunice

Orlik 2008

Grupa 1

1.      Amico Lubin

2.      Chrobry Głogów I

3.      Odra Ścinawa

4.      Zagłębie Lubin

Grupa 2

1.      Chrobry Głogów II z. żeński

2.      Czarni Rokitki

3.      FemGol Lubin z. żeński

4.      Iskra Kochlice

Grupa 3

1.      JTS Piast Jawor

2.      Kolejarz Miłkowice

3.      Konfeks Legnica

4.      Wilkowianka Wilków

 Orlik 2009

 Grupa 1

 1.      Chrobry Głogów

2.      Sparta Rudna

3.      Zagłębie Lubin

Grupa 2

1.      Amico Lubin

2.      Kolejarz Miłkowice

3.      Grom Gromadzyn

4.      Chojnowianka Chojnów

Grupa 3

1.      JTS Piast Jawor

2.      Górnik Złotoryja

3.      Konfeks Legnica

4.      Miejski KS Miedź Legnica

Żaki 2010

Grupa 1

1.      Chrobry Głogów

2.      Odra Ścinawa

3.      Zagłębie Lubin

Grupa 2

1.      Amico Lubin

2.      FemGol Lubin

3.      Górnik Lubin

4. Sokół Krzywa

Grupa 3

1.      Konfeks Legnica

2.      Miejski KS Miedź Legnica

3.      Młodzieżowy KS Miedź Legnica

4.      Chojnowianka Chojnów

Grupa 4

1.      Górnik Złotoryja

2.      JTS Piast Jawor I

3.      JTS Piast Jawor II

4.      Wilkowianka Wilków

Żaki 2011

Grupa 1

1.      Chrobry Głogów

2.      Iskra Kochlice

3.      Sparta Grębocice

4.      Zagłębie Lubin

Grupa 2

1.      JTS Piast Jawor

2.      Konfeks Legnica

3.      Miejski KS Miedź Legnica

4.      Młodzieżowy KS Miedź  Legnica

aktualizacja 10.09.2018r

 

Orlik 2008

Grupa 1

1.      Błyskawica Luboszyce

2.      Korona Czernina

3.      Orla Wąsosz

4.      Pogoń Góra

5.      Victoria Siciny

 

Grupa 2

1.      Dragon Jaczów

2.      Mieszko Ruszowice

3.      Sparta Grębocice

4.      Odra Chobienia

5.      Zawisza Serby

 

Grupa 3

1.      Amico Lubin

2.      Iskra Księginice

3.      Czarni Dziewin - Odra Ścinawa

4.      Prochowiczanka Prochowice

5.      FemGol Lubin

 

Grupa 4

1.      Champion Chocianów

2.      Kopalniak Gaworzyce

3.      Victoria Parchów

4.      Zagłębie Lubin

5.      Chrobry Głogów

 

Grupa 5

1.      Burza Gołaczów

2.      Czarni Rokitki

3.      Płomień Michów

4.      Skora Jadwisin

 

Grupa 6

1.      Chojnowianka Chojnów

2.      Dąb Siedliska

3.      Iskra Kochlice

4.      Kolejarz Miłkowice

5.      Unia Miłoradzice

 

Grupa 7

1.      Kaczawa Bieniowice

2.      Krokus Kwiatkowice

3.      Mała Unia Rosochata

4.      Orkan Szczedrzykowice

5.      Zryw Kłębanowice

 

Grupa 8

1.      Konfeks Legnica

2.      KS Legnickie Pole I

3.      Mewa Kunice

4.      Młodzieżowy KS Miedź Legnica

5.      Górnik Złotoryja

 

Grupa 9

1.      Bazalt Piotrowice

2.      JTS Piast Jawor

3.      KS Legnickie Pole II

4.      KS Winnica

5.      Park Targoszyn

 

Grupa 10

1.      Feniks Pielgrzymka

2.      LZS Lipa

3.      Przyszłość Prusice

4.      Wilkowianka Wilków

5.      Błękitni Kościelec

 

Orlik 2009

Grupa 1

1.      Amico Lubin

2.      Huta Przemków

3.      Płomień Radwanice

4.      Zamet Przemków

 

Grupa 2

1.      Odra Chobienia

2.      Pogoń Góra

3.      Zagłębie Lubin

4.      Zagłębie Lubin II

5.      Chrobry Głogów

 

Grupa 3

1.      Kolejarz Miłkowice

2.      Konfeks Legnica

3.      Młodzieżowy KS Miedź Legnica

4.      Orkan Szczedrzykowice

5.      Prochowiczanka Prochowice

 

Grupa 4

1.      Górnik Złotoryja

2.      JTS Piast Jawor

3.      KS Męcinka

4.      Miejski KS Miedź Legnica S.A.

5.      Sokół Krzywa

 

Żak 2010

Grupa 1

1.      Grom Gromadzyń-Wielowieś

2.      Sparta Rudna

3.      Sparta Parszowice – Odra Ścinawa

4.      Chrobry Głogów

5.      FemGol Lubin

 

Grupa 2

1.      Amico Lubin

2.      Górnik Lubin

3.      Zagłębie Lubin

4.      Miejski KS Miedź Legnica S.A.

5.      Fortuna Obora

 

Grupa 3

1.      Champion Chocianów

2.      Chojnowianka Chojnów

3.      Huta Przemków

4.      Kalina Sobin

5.      Orlik Okmiany

 

Grupa 4

1.      Zryw Kłębanowice

2.      Mała Unia Rosochata

3.      Orkan Szczedrzykowice

4.      Tęcza Kwietno

5.      Młodzieżowy KS Miedź Legnica

 

Grupa 5

1.      Górnik Złotoryja

2.      JTS Piast Jawor

3.      Konfeks Legnica

4.      Rataj Paszowice

5.      Wilkowianka Wilków

 

 

Żak 2011

Grupa 1

1.      LSZ Ostaszów

2.      Pogoń Góra

3.      Sokół Jerzmanowa

4.      Chrobry Głogów

 

Grupa 2

1.      Konfeks Legnica

2.      LZS Nowy Kościół

3.      Miejski KS Miedź Legnica S.A.

4.      Młodzieżowy KS Miedź Legnica

5 Transportowiec Kłopotów

KOMUNIKAT WYDZIAŁU GIER I WYDZIAŁU SZKOLENIA

 

Wydział Gier i Wydział Szkolenia OZPN Legnica oczekuje na zgłoszenia do organizacji turniejów w Rozgrywkach Trawiastych Turniejowych Orlików E1 i E2 a także Żaków F1i  F2 2 w rundzie wiosennej sezonu 2018r.

Po 14 kwietnia 2018r terminy organizacji turniejów zostaną przyznane obligatoryjnie.

O kolejności przyznawania organizacji turnieju decydować będzie data wpływu – zgłoszenia należy składać poprzez e-portal OZPN ( na adres trenera koordynatora)

W zgłoszeniu należy podać: datę turnieju, godzinę rozpoczęcia, miejsce rozgrywania zawodów i numer telefonu osoby odpowiedzialnej za organizację turnieju.

Potwierdzenie poprawnie wypełnionego przyjęcia wysłane będzie do zainteresowanych klubów poprzez e-portal OZPN a także umieszczone będzie na stronie internetowej http://mecze.365wroku.pl/ w zakładce Rozgrywki Trawiaste Turniejowe – Terminy.

Organizator zobowiązany jest do przesłania poprzez e- portal sprawozdania  z turnieju na formularzu (formularz do pobrania na stronie http://mecze.365wroku.pl/ ) a także skanu list zawodników   z wpisanym numerem  licencji trenera,  w ciągu trzech dni od zakończenia turnieju.

 

Osoba sprawująca opiekę w meczach Orlików i Żaków musi posiadać ważną licencję trenerską.

Zawodnicy obowiązkowo muszą posiadać aktualne badania lekarskie zgodnie z Ustawą o Sporcie, potwierdzone przez lekarza sportowego w książeczce zdrowia zawodnika lub na zaświadczeniu. 


Terminy rozgrywania turniejów w ramach Rozgrywek Trawiastych Turniejowych sezonu/rundy wiosennej 2018:
1 termin: 07-08.04.2018r,

2 termin: 14-15.04.2018r,

3 termin: 21-22.04.2018r,

4 termin: 28-29.04.2018r, 

5 termin: 05-06.05.2018r,

6 termin: 12-13.05.2018r,

7 termin: 19-20.05.2018r,

8 termin: 26-27.05.2018r,

Termin rezerwowy 02.06-03.06.2018r

 

Turnieje Finałowe Rozgrywek Trawiastych planowane są na 17.06.2018r


Na termin poniedziałkowy musi być zgoda wszystkich uczestników z grupy a turnieje mogą się rozpoczynać nie wcześniej niż o godz. 16.30

W jednej kolejce może się odbyć tylko jeden turniej w grupie w danej kategorii wiekowej

ZMIANY DOTYCZĄ ORLIKÓW 2007 I ORLIKÓW 2008

Aktualizacja 10 kwietnia 2018r

E1 ORLIK 2007 wiosna 2018

Orliki 2007 Grupa I

1.      Korona Czernina I

2.      Orla Wąsosz

3.      Pogoń Góra

4.      Sokół Jerzmanowa

5.      Płomień Radwanice

6.      Sparta Grębocice

 

Orliki 2007 Grupa II

1.      Victoria Siciny

2.      Korona Czernina II

3.      Błyskawica Luboszyce

4.      Iskra Droglowice

5.      Orzeł Czerna

6.      Mieszko Ruszowice

 

 Orliki 2007 Grupa III

1.      Amico Lubin

2.      Zagłębie Lubin

3.      Czarni Dziewiń

4.      Mewa Kunice

5.      Prochowiczanka Prochowice

6.      Kaczawa Bieniowice

 

 Orliki 2007 Grupa IV

1.      Sparta Rudna

2.      Iskra Księginice

3.      Odra Chobienia

4.      Unia Miłoradzice

5.      Krokus Kwiatkowice

 

 Orliki 2007 Grupa V

1.      Czarni Rokitki

2.      Chojnowianka Chojnów

3.      Champion Chocianów

4.      Młodzieżowy KS Miedź Legnica

5.      Miejski KS Miedź Legnica S.A.

 

  Orliki 2007 Grupa VI

1.      Zamet Przemków

2.      Płomień Michów

3.      Victoria Parchów

4.      Konfeks Legnica

5.      Orkan Szczedrzykowice

6.      KS Legnickie Pole I

 

Orliki 2007 Grupa VII

1.      Rodło Granowice

2.      Rataj Paszowice

3.      KS Legnickie Pole II

4.      Górnik Złotoryja

5.      Wilkowianka Wilków

6.      Błękitni Kościelec

 

Orliki 2007 Grupa VIII

1.      Zjednoczeni Snowidza

2.      Nysa Wiadrów

3.      Feniks Pielgrzymka

4.      Przyszłość Prusice

5.      LZS Lipa

6.      Bazalt Piotrowice

 

 E2 Orliki 2008 wiosna 2018

Orliki 2008 Grupa I

  1.      Zagłębie Lubin

2.      KS Polkowice

3.      Amico Lubin

4.      Mewa Kunice

5.      Grom Gromadzyń-Wielowieś

6.      Chrobry Głogów

 

 Orliki 2008 Grupa II

1.      Zagłębie Lubin 2009

2.      Górnik Lubin

3.      Orkan Szczedrzykowice

4.      Iskra Kochlice

5.      Talent Chojnów

 

 Orliki 2008 Grupa III

1.      Sport Projekt Legnica

2.      JTS Piast Jawor

3.      Konfeks Legnica

4.      Górnik Złotoryja

5.      Miejski KS Miedź Legnica S.A.

 

Orliki 2008 Grupa IV

1.      Młodzieżowy KS Miedź

2.      Kolejarz Miłkowice

3.      Dąb Siedliska

4.      Zryw Kłębanowice

5.      Chojnowianka Chojnów

 

 F1 Żaki 2009 wiosna 2018

Żaki 2009 Grupa I

1.      KS Polkowice

2.      Pogoń Góra

3.      Płomień Radwanice

4.      Zamet Przemków

5.      Odra Chobienia

6.      Chrobry Głogów

 

Żaki 2009 Grupa II

1.      Burza Gołaczów

2.      Skora Jadwisin

3.      Amico Lubin

4.      Champion Chocianów

5.      Zagłębie Lubin

 

Żaki 2009 Grupa III

1.      Konfeks Legnica

2.      Miejski KS Miedź Legnica

3.      Młodzieżowy KS Miedź Legnica

4.      Kolejarz Miłkowice

 

Żaki 2009 Grupa IV

1.      Grom Gromadzyń Wielowieś

2.      Mała Unia Rosochata

3.      Prochowiczanka Prochowice

4.      Orkan Szczedrzykowice

5.      Sparta Parszowice

 

Żaki 2009 Grupa V

1.      Górnik Złotoryja

2.      JTS Piast Jawor

3.      KS Męcinka

4.      Nowy Kościół

5.      Wilkowianka Wilków

6.      Rataj Paszowice

 

F2 Żaki 2010 wiosna 2018

1.      Pogoń Góra

2.      Zamet Przemków

3.      Sparta Rudna - wykreślony w rundzie wiosennej

4.      UKS Huta Przemków

5.      KS Polkowice

6.      Chrobry Głogów

 

Żaki 2010 Grupa II

1.      Amico Lubin

2.      Górnik Lubin

3.      Fortuna Obora

4.      Kalina Sobin

5.      Zagłębie Lubin

 

Żaki 2010 Grupa II

1.      Konfeks Legnica

2.      Młodzieżowy KS Miedź Legnica

3.      Miejski KS Miedź Legnica

4.      JTS Piast Jawor

 

wtorek, 20 marzec 2018 19:51

Komunikat WG i Wsz

Na wniosek Wydziału Szkolenia, Zarząd Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Legnicy podjął uchwałę o zwolnieniu z obowiązku organizacji turniejów w ramach Rozgrywek Trawiastych Orlików i Żaków w sezonie wiosennym dla klubów które z przyczyn niezależnych od Siebie nie zorganizowały turniejów w rundzie/sezonie jesiennym.

 FINAŁY DZIEŃ PIERWSZY - 10 marca 2018r (sobota)

MŁODZIKI D1 rocznik 2005 i młodsi

GRUPA I   Czas gry 1 x 20 min – każdy z każdym

10.03.2018r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie godz. 9.00

Zespoły:  1. Odra Ścinawa, 2. Górnik Lubin, 3. Konfeks Legnica

GRUPA II   Czas gry 1 x 20 min – każdy z każdym

10.03.2018r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie godz. 10.15

Zespoły:  1. Amico Lubin I, 2 Chojnowianka Chojnów, 3. JTS Piast Jawor

GRUPA III   Czas gry 1 x 20 min – każdy z każdym

10.03.2018r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie godz. 11.40

Zespoły:  1. Amico Lubin II, 2. Czarni Rokitki, 3. Stal Chocianów

 

ORLIKI E1 rocznik 2007

GRUPA I   Czas gry 1 x 13 min – każdy z każdym

10.03.2018r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie godz. 13.05

Zespoły:  1. Amico Lubin, 2. Champion Chocianów, 3. Górnik Złotoryja, 4. Konfeks Legnica

GRUPA II   Czas gry 1 x 20 min – każdy z każdym

10.03.2018r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

 rozpoczęcie godz. 14.50

Zespoły:  1. KS Polkowice, 2. Górnik Lubin, 3. Chojnowianka Chojnów

 

 

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

FINAŁY DZIEŃ DRUGI  - 11 marca 2018r (niedziela)

ORLIKI E1 rocznik 2007

GRUPA III   Czas gry 1 x 20 min – każdy z każdym

11.03.2018r (niedziela) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

 rozpoczęcie godz. 9.00

Zespoły:  1. Odra Ścinawa, 2. Stal Chocianów, 3. Mewa Kunice

ŻAKI F2 rocznik 2010

GRUPA I   Czas gry 1 x 13 min – każdy z każdym

11.03.2018r (niedziela) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie  godz. 10.15 

Zespoły:  1.KS Polkowice, 2. Miejski KS Miedź Legnica, 3. Konfeks Legnica, 4. JTS Piast Jawor

GRUPA II   Czas gry 1 x 20 min – każdy z każdym

11.03.2018r (niedziela) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie  godz. 12.00 

Zespoły:  1. Górnik Lubin, 2. Młodzieżowy KS Miedź Legnica, 3. Rataj Paszowice

 

 

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

FINAŁY DZIEŃ TRZECI  - 17 marca 2018r (sobota)

ORLIKI E2 rocznik 2008

GRUPA I   Czas gry 1 x 13 min – każdy z każdym

17.03.2018r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie  godz. 9.00

Zespoły:  1. Konfeks Legnica, 2. Amico Lubin, 3. JTS Piast Jawor, 4. Miejski KS Miedź Legnica

GRUPA II   Czas gry 1 x 13 min – każdy z każdym

17.03.2018r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie  godz. 10.45

Zespoły:  1. KS Polkowice, 2. Górnik Lubin, 3. Mewa Kunice, 4. Kolejarz Miłkowice

 

ŻAKI F1 rocznik 2009

GRUPA I   Czas gry 1 x 13 min – każdy z każdym

17.03.2018r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie  godz. 12.45

Zespoły:  1. Konfeks Legnica, 2. Młodzieżowy KS Miedź Legnica, 3. JTS Piast Jawor, 4. Miejski KS Miedź Legnica

GRUPA II   Czas gry 1 x 13 min – każdy z każdym

17.03.2018r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie  godz. 14.30

Zespoły:  1. Champion Chocianów, 2. KS Polkowice, 3. Amico Lubin, 4. Chojnowianka Chojnów

 

 

wtorek, 20 luty 2018 12:28

TURNIEJE FINAŁOWE HALOWYCH ROZGRYWEK

 Komunikat Wydziału Gier i Wydziału Szkolenia o OBOWIĄZKOWYM powiadomieniu organizatora ( Trener Koordynator- Piotr Piwowarczyk) za pomocą e- portalu do 28.02.2018r, czy drużyna/y (proszę wymienić jaka) biorące udział w rozgrywkach halowych będzie uczestniczyć w halowym turnieju finałowym. Po tym terminie zgłoszenia nie będą uwzględniane.

Planowane terminy rozegrania turniejów finałowych 10,11,17 marzec 2018r
Na podstawie otrzymanych zgłoszeń zostanie sporządzony terminarz z podaniem konkretnego dnia rozegrania turniejów w danej kategorii wiekowej który zostanie przesłany uczestnikom.

Natomiast szczegółowy harmonogram podany zostanie najpóźniej 5-6 marca (po uzyskaniu wszystkich sprawozdań z odbytych turniejów z ostatniej kolejki).

aktualizacja 28.12.2017r

 Młodzik 2005

 Grupa 1

1.      Amico Lubin I

2.      Amico Lubin II

3.      Odra Ścinawa

4.      Sparta Rudna

 Grupa 2

1.      Chojnowianka Chojnów

2.      Czarni Rokitki

3.      Stal Chocianów

4.      Górnik Lubin

 Grupa 3

1.      Iskra Kochlice

2.      JTS Piast Jawor

3.      Konfeks Legnica

 

 Orlik 2007

 Grupa 1

1.      Chrobry Głogów

2.      KS Polkowice

3.      Odra Ścinawa

4.      Sparta Rudna

 Grupa 2

1.      Amico Lubin

2.      Górnik Lubin

3.      Iskra Kochlice

4.      Zagłębie Lubin

 Grupa 3

1.      Champion Chocianów

2.      Chojnowianka  Chojnów

3.      Czarni Rokitki

4.      Stal Chocianów

 Grupa 4

1.      Błękitni Kościelec

2.      Górnik Złotoryja

3.      Konfeks Legnica

4.      Mewa Kunice

 

Orlik 2008

 Grupa 1

1.      Chrobry Głogów

2.      KS Polkowice

3.      Zagłębie Lubin I

4.      Zagłębie Lubin II

 Grupa 2

1.      Amico Lubin

2.      Górnik Lubin

3.      Konfeks Legnica

4.      Mewa Kunice

 Grupa 3

1.      Talent Chojnów

2.      JTS Piast Jawor

3.      Miejski KS Miedź Legnica

 4.  Kolejarz Miłkowice

 

 Żaki 2009

 Grupa 1

1.      Champion Chocianów

2.      Chrobry Głogów

3.      KS Polkowice

4.      Zagłębie Lubin

 Grupa 2

1.      Amico Lubin

2.      Chojnowianka Chojnów

3.      Konfeks Legnica

4.      Młodzieżowy KS Miedź Legnica

 Grupa 3

1.      Błękitni Kościelec

2.      Górnik Złotoryja

3.      JTS Piast Jawor

4.      Miejski KS Miedź Legnica

 

Żaki 2010

Grupa 1

1.      Chrobry Głogów

2.      KS Polkowice

3.      Sparta Grębocice

Grupa 2

1.      Górnik Lubin

2.      Zagłębie Lubin

3.      Miejski KS Miedź Legnica

Grupa 3

1.      JTS Piast Jawor

2.      Konfeks Legnica

3.      Młodzieżowy KS Miedź Legnica

Strona 1 z 4