ozpn

portal ozpn

znpns

czwartek, 23 sierpień 2018 17:35

Nowy podział na grupy Rozgrywek Trawiastych Turniejowych sezonu Jesień 2018

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

aktualizacja 10.09.2018r

 

Orlik 2008

Grupa 1

1.      Błyskawica Luboszyce

2.      Korona Czernina

3.      Orla Wąsosz

4.      Pogoń Góra

5.      Victoria Siciny

 

Grupa 2

1.      Dragon Jaczów

2.      Mieszko Ruszowice

3.      Sparta Grębocice

4.      Odra Chobienia

5.      Zawisza Serby

 

Grupa 3

1.      Amico Lubin

2.      Iskra Księginice

3.      Czarni Dziewin - Odra Ścinawa

4.      Prochowiczanka Prochowice

5.      FemGol Lubin

 

Grupa 4

1.      Champion Chocianów

2.      Kopalniak Gaworzyce

3.      Victoria Parchów

4.      Zagłębie Lubin

5.      Chrobry Głogów

 

Grupa 5

1.      Burza Gołaczów

2.      Czarni Rokitki

3.      Płomień Michów

4.      Skora Jadwisin

 

Grupa 6

1.      Chojnowianka Chojnów

2.      Dąb Siedliska

3.      Iskra Kochlice

4.      Kolejarz Miłkowice

5.      Unia Miłoradzice

 

Grupa 7

1.      Kaczawa Bieniowice

2.      Krokus Kwiatkowice

3.      Mała Unia Rosochata

4.      Orkan Szczedrzykowice

5.      Zryw Kłębanowice

 

Grupa 8

1.      Konfeks Legnica

2.      KS Legnickie Pole I

3.      Mewa Kunice

4.      Młodzieżowy KS Miedź Legnica

5.      Górnik Złotoryja

 

Grupa 9

1.      Bazalt Piotrowice

2.      JTS Piast Jawor

3.      KS Legnickie Pole II

4.      KS Winnica

5.      Park Targoszyn

 

Grupa 10

1.      Feniks Pielgrzymka

2.      LZS Lipa

3.      Przyszłość Prusice

4.      Wilkowianka Wilków

5.      Błękitni Kościelec

 

Orlik 2009

Grupa 1

1.      Amico Lubin

2.      Huta Przemków

3.      Płomień Radwanice

4.      Zamet Przemków

 

Grupa 2

1.      Odra Chobienia

2.      Pogoń Góra

3.      Zagłębie Lubin

4.      Zagłębie Lubin II

5.      Chrobry Głogów

 

Grupa 3

1.      Kolejarz Miłkowice

2.      Konfeks Legnica

3.      Młodzieżowy KS Miedź Legnica

4.      Orkan Szczedrzykowice

5.      Prochowiczanka Prochowice

 

Grupa 4

1.      Górnik Złotoryja

2.      JTS Piast Jawor

3.      KS Męcinka

4.      Miejski KS Miedź Legnica S.A.

5.      Sokół Krzywa

 

Żak 2010

Grupa 1

1.      Grom Gromadzyń-Wielowieś

2.      Sparta Rudna

3.      Sparta Parszowice – Odra Ścinawa

4.      Chrobry Głogów

5.      FemGol Lubin

 

Grupa 2

1.      Amico Lubin

2.      Górnik Lubin

3.      Zagłębie Lubin

4.      Miejski KS Miedź Legnica S.A.

5.      Fortuna Obora

 

Grupa 3

1.      Champion Chocianów

2.      Chojnowianka Chojnów

3.      Huta Przemków

4.      Kalina Sobin

5.      Orlik Okmiany

 

Grupa 4

1.      Zryw Kłębanowice

2.      Mała Unia Rosochata

3.      Orkan Szczedrzykowice

4.      Tęcza Kwietno

5.      Młodzieżowy KS Miedź Legnica

 

Grupa 5

1.      Górnik Złotoryja

2.      JTS Piast Jawor

3.      Konfeks Legnica

4.      Rataj Paszowice

5.      Wilkowianka Wilków

 

 

Żak 2011

Grupa 1

1.      LSZ Ostaszów

2.      Pogoń Góra

3.      Sokół Jerzmanowa

4.      Chrobry Głogów

 

Grupa 2

1.      Konfeks Legnica

2.      LZS Nowy Kościół

3.      Miejski KS Miedź Legnica S.A.

4.      Młodzieżowy KS Miedź Legnica

5 Transportowiec Kłopotów

Czytany 244 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 wrzesień 2018 12:44