ozpn

portal ozpn

znpns

niedziela, 12 sierpień 2018 11:49

Rozgrywki Trawiaste Turniejowe sezon 2018/2019 runda jesienna - Podział na grupy 06.08.2018r

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Orlik 2008

Grupa 1
1.    Błyskawica Luboszyce
2.    Korona Czernina
3.    Orla Wąsosz
4.    Pogoń Góra
5.    Victoria Siciny

 

Grupa 2
1.    Dragon Jaczów
2.    Mieszko Ruszowice
3.    Sparta Grębocice
4.    Odra Chobienia
5.    Zawisza Serby

Grupa 3
1.    Amico Lubin
2.    Iskra Księginice
3.    Czarni Dziewin - Odra Ścinawa
4.    Prochowiczanka Prochowice
5.    Zagłębie Lubin

Grupa 4
1.    Burza Gołaczów
2.    Champion Chocianów
3.    Czarni Rokitki
4.    Płomień Michów
5.    Skora Jadwisin

Grupa 5
1.    Chojnowianka Chojnów
2.    Dąb Siedliska
3.    Iskra Kochlice
4.    Kolejarz Miłkowice
5.    Unia Miłoradzice

Grupa 6
1.    Kaczawa Bieniowice
2.    Krokus Kwiatkowice
3.    Mała Unia Rosochata
4.    Orkan Szczedrzykowice
5.    Zryw Kłębanowice

Grupa 7
1.    Błękitni Kościelec
2.    Konfeks Legnica
3.    KS Legnickie Pole I
4.    Mewa Kunice
5.    Młodzieżowy KS Miedź Legnica

Grupa 8
1.    Bazalt Piotrowice
2.    JTS Piast Jawor
3.    KS Legnickie Pole II
4.    KS Winnica
5.    Park Targoszyn

Grupa 9
1.    Feniks Pielgrzymka
2.    Górnik Złotoryja
3.    LZS Lipa
4.    Przyszłość Prusice
5.    Wilkowianka Wilków

Orlik 2009
Grupa 1
1.    Amico Lubin
2.    Huta Przemków
3.    Płomień Radwanice
4.    Zamet Przemków

Grupa 2
1.    Odra Chobienia
2.    Pogoń Góra
3.    Zagłębie Lubin

Grupa 3

1.    Kolejarz Miłkowice
2.    Konfeks Legnica
3.    Młodzieżowy KS Miedź Legnica
4.    Orkan Szczedrzykowice

Grupa 4

1.    Górnik Złotoryja
2.    JTS Piast Jawor
3.    KS Męcinka
4.    Miejski KS Miedź Legnica S.A.

Żak 2010
Grupa 1
1.    Grom Gromadzyń-Wielowieś
2.    Prochowiczanka Prochowice
3.    Sparta Rudna
4.    Sparta Parszowice – Odra Ścinawa

Grupa 2
1.    Amico Lubin
2.    Górnik Lubin
3.    Transportowiec Kłopotów
4.    Zagłębie Lubin
5.    Miejski KS Miedź Legnica S.A.

Grupa 3
1.    Champion Chocianów
2.    Chojnowianka Chojnów
3.    Huta Przemków
4.    Kalina Sobin
5.    Orlik Okmiany

Grupa 4
1.    Zryw Kłębanowice
2.    Mała Unia Rosochata
3.    Orkan Szczedrzykowice
4.    Tęcza Kwietno
5.    Młodzieżowy KS Miedź Legnica

Grupa 5
1.    Górnik Złotoryja
2.    JTS Piast Jawor
3.    Konfeks Legnica
4.    Rataj Paszowice
5.    Wilkowianka Wilków

Żak 2011
Grupa 1
1.    Fortuna Obora
2.    LSZ Ostaszów
3.    Płomień Radwanice
4.    Pogoń Góra
5.    Sokół Jerzmanowa

Grupa 2
1.    Konfeks Legnica
2.    LZS Nowy Kościół
3.    Miejski KS Miedź Legnica S.A.
4.    Młodzieżowy KS Miedź Legnica

Czytany 235 razy