ozpn

portal ozpn

znpns

wtorek, 22 sierpień 2017 19:00

Nowy podział na grupy Rozgrywek Trawiastych 2017/2018

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

Aktualizacja 20.09.2017r

 ORLIK E 1 ROCZNIK 2007

 2007 Grupa 1 

  1. Korona Czernina

  2. Orla Wąsosz

  3. Orły Czernina

  4. Pogoń Góra

  5. Victoria Siciny

  6. Błyskawica Luboszyce

 2007 Grupa 2 

  1. Iskra Droglowice

  2. Mieszko Ruszowice

  3. Orzeł Czerna

  4. Płomień Radwanice

  5. Sokół Jerzmanowa

  6. Sparta Grębocice

 2007 Grupa 3 

  1. Amico Lubin

  2. Czarni Dziewin

  3. Iskra Księginice

  4. Odra Chobienia

  5. Sparta Rudna

  6. Zagłębie Lubin

2007 Grupa 4 

  1. Krokus Kwiatkowice

  2. Mewa Kunice

  3. Prochowiczanka Prochowice

  4. Unia Miłoradzice

  5. Kaczawa Bieniowice

2007 Grupa 5 

  1. Champion Chocianów

  2. Chojnowianka Chojnów

  3. Czarni Rokitki

  4. Płomień Michów

  5. Victoria Parchów

  6. Zamet Przemków

2007 Grupa 6 

  1. Konfeks Legnica

  2. KS Legnickie Pole I

  3. Miejski KS Miedź Legnica

  4. Młodzieżowy KS Miedź Legnica

  5. Sport Projekt Legnica

  6. Orkan Szczedrzykowice

2007 Grupa 7 

  1. JTS Piast Jawor klub wycofał zespół 24 sierpnia 2017r

  2. KS Legnickie Pole II

  3. Nysa Wiadrów

  4. Rodło Granowice

  5. Zjednoczeni Snowidza

  6. Rataj Paszowice

2007 Grupa 8 

  1. Błękitni Kościelec

  2. Górnik Złotoryja

  3. LZS Lipa

  4. Przyszłość Prusice

  5. Wilkowianka Wilków

  6.  Feniks Pielgrzymka

 

ORLIK E 2 ROCZNIK 2008

2008 Grupa 1 

  1. Amico Lubin

  2. Błyskawica Luboszyce zespół przeniesiony do Orlików 2007

  3. Górnik Lubin

  4. KS Polkowice

  5. Zagłębie Lubin
  6. Zagłębie Lubin 2009

2008 Grupa 2 

  1. Grom Gromadzyń-Wielowieś

  2. Iskra Kochlice

  3. Mewa Kunice

  4. Orkan Szczedrzykowice

  5. Zryw Kłębanowice zespół przeniesiony do grupy 4

2008 Grupa 3 

  1. Bazalt Piotrowice

  2. Konfeks Legnica

  3. Młodzieżowy KS Miedź Legnica

  4. Sport Projekt Legnica

  5. JTS Piast Jawor

 2008 Grupa 4 

  1. Dąb Stowarzyszenie Siedliska

  2. Górnik Złotoryja

  3. Kolejarz Miłkowice

  4. Talent Chojnów

  5. Miejski KS Miedź Legnica

  6.  Zryw Kłębanowice

 

ŻAK F 1 ROCZNIK 2009

2009 Grupa 1 

  1. KS Polkowice

  2. Pogoń Góra

  3. Płomień Radwanice

  4. Zamet Przemków

  5. Odra Chobienia

2009 Grupa 2 

  1. Burza Gołaczów

  2. Skora Jadwisin

  3. Amico Lubin

  4. Chojnowianka Chojnów

  5. Champion Chocianów

  6. Zagłębie Lubin

2009 Grupa 3 

  1. Konfeks Legnica

  2. Miejski KS Miedź Legnica

  3. Młodzieżowy KS Miedź Legnica

  4. Sport Projekt Legnica

2009 Grupa 4 

  1. Grom Gromadzyń Wielowieś

  2. Mała Unia Rosochata

  3. Prochowiczanka Prochowice

  4. Orkan Szczedrzykowice

  5. Sparta Parszowice

2009 Grupa 5 

  1. Górnik Złotoryja

  2. JTS Piast Jawor

  3. KS Męcinka

  4. Nowy Kościół

  5. Wilkowianka Wilków

 

ŻAK F 2 ROCZNIK 2010

2010 Grupa 1 

  1. Pogoń Góra

  2. Zamet Przemków

  3. Sparta Rudna

  4. UKS Huta Przemków

 2010 Grupa 2 

  1. Amico Lubin

  2. Górnik Lubin

  3. Fortuna Obora

  4. Kalina Sobin

  5. Zagłębie Lubin

2010 Grupa 3 

  1. Konfeks Legnica

  2. Młodzieżowy KS Miedź Legnica

  3. Miejski KS Miedź Legnica

  4. JTS Piast Jawor

  5. KS Męcinka klub wycofał zespół 15 września

 

Czytany 596 razy Ostatnio zmieniany środa, 20 wrzesień 2017 11:27