ozpn

portal ozpn

znpns

środa, 09 sierpień 2017 12:58

PODZIAŁ NA GRUPY ROZGRYWEK TRAWIASTYCH ORLIKÓW I ZAKÓW SEZON 2017/2018

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Aktualizacja 22.08.2017r

 

ORLIK E 1 ROCZNIK 2007

2007 Grupa 1

1.      Korona Czernina

2.      Orla Wąsosz

3.      Orły Czernina

4.      Pogoń Góra

5.      Victoria Siciny

 

2007 Grupa 2

1. Mieszko Ruszowice

2. Orzeł Czerna

3. Płomień Radwanice

4. Sokół Jerzmanowa

5.Zamet Przemków

6. Sparta Grębocice


2007 Grupa 3

1.      Amico Lubin

2.      Czarni Dziewin

3.      Iskra Księginice

4.      Odra Chobienia

5.     Sparta Rudna

2007 Grupa 4

1.      Krokus Kwiatkowice

2.      Mewa Kunice

3.      Orkan Szczedrzykowice

4.      Prochowiczanka Prochowice

5.      Unia Miłoradzice

2007 Grupa 5

1.      Champion Chocianów

2.      Chojnowianka Chojnów

3.      Czarni Rokitki

4.      Płomień Michów

5.      Victoria Parchów

6.      Zamet Przemków

2007 Grupa 6

1.      Konfeks Legnica

2.      KS Legnickie Pole I

3.      Miejski KS Miedź Legnica

4.      Młodzieżowy KS Miedź Legnica

5.      Sport Projekt Legnica

2007 Grupa 7

1.      JTS Piast Jawor

2.      KS Legnickie Pole II

3.      Nysa Wiadrów

4.      Rodło Granowice

5.      Zjednoczeni Snowidza

2007 Grupa 8

1.      Błękitni Kościelec

2.      Górnik Złotoryja

3.      LZS Lipa

4.      Przyszłość Prusice*

5.      Wilkowianka Wilków*

 

ORLIK E 2 ROCZNIK 2008

2008 Grupa 1

1.      Amico Lubin

2.      Błyskawica Luboszyce

3.      Górnik Lubin

4.      KS Polkowice

2008 Grupa 2

1.      Grom Gromadzyń-Wielowieś

2.      Iskra Kochlice

3.      Mewa Kunice

4.      Orkan Szczedrzykowice

5.      Zryw Kłębanowice

2008 Grupa 3

1.      Bazalt Piotrowice

2.      Konfeks Legnica

3.      Młodzieżowy KS Miedź Legnica

4.      Sport Projekt Legnica

5.      JTS Piast Jawor

2008 Grupa 4

1.      Dąb Stowarzyszenie Siedliska

2.      Górnik Złotoryja

3.      Kolejarz Miłkowice

4.      Talent Chojnów

5.      Miejski KS Miedź Legnica

 

ŻAK F 1 ROCZNIK 2009

2009 Grupa 1

1.      KS Polkowice

2.      Pogoń Góra

3.      Płomień Radwanice

4.      Zamet Przemków

5.    Sparta Parszowice

2009 Grupa 2

1.      Burza Gołaczów

2.      Skora Jadwisin

3.      Amico Lubin

4.      Chojnowianka Chojnów

2009 Grupa 3

1.      Konfeks Legnica

2.      Miejski KS Miedź Legnica

3.      Młodzieżowy KS Miedź Legnica

4.      Sport Projekt Legnica

2009 Grupa 4

1.      Grom Gromadzyń Wielowieś

2.      Mała Unia Rosochata

3.      Prochowiczanka Prochowice

4.      Orkan Szczedrzykowice

2009 Grupa 5

1.      Górnik Złotoryja

2.      JTS Piast Jawor

3.      KS Męcinka

4.      Nowy Kościół

5.      Wilkowianka Wilków

ŻAK F 2 ROCZNIK 2010

2010 Grupa 1

1.      Pogoń Góra

2.      Zamet Przemków

3.      Kalina Sobin

4.      Sparta Rudna

2010 Grupa 2

1.      Amico Lubin

2.      Górnik Lubin

3.      Fortuna Obora

2010 Grupa 3

1.      Konfeks Legnica

2.      Młodzieżowy KS Miedź Legnica

3.      Miejski KS Miedź Legnica

4.      JTS Piast Jawor

5.      KS Męcinka

Czytany 404 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 22 sierpień 2017 07:29