ozpn

portal ozpn

znpns

środa, 17 sierpień 2016 16:10

PODZIAŁ NA GRUPY Rozgrywek Turniejowych Trawiastej sezon 2016/2017

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 PODZIAŁ NA GRUPY Rozgrywki Turniejowe Trawiaste 2016-2017

 Aktualizacja 18.04.2017r

 ORLIK E 1 ROCZNIK 2006 

 Grupa I 

  1. Chrobry Głogów

  2. Orzeł Czerna

  3. Zawisza Serby

  4. Chrobry Głogów – żeński zespół

  5. Iskra Droglowice

 

 

Grupa II 

  1. Mieszko Ruszowice

  2. Dragon Jaczów

  3. Sokół Jerzmanowa

  4. Gwardia Białołęka

  5. Sparta Grębocice

  6. Płomień Radwanice

 

Grupa III 

  1. Odra Chobienia

  2. Orły Czernina

  3. Pogoń Góra

  4. Odra Ścinawa

 

Grupa IV 

  1. Amico Lubin – umowa z klubem Victoria Parchów

  2. Amico Lubin II

  3. Sparta Rudna

  4. Iskra Księginice

  5. Zamet Przemków

 

Grupa V 

  1. Chojnowianka Chojnów

  2. Iskra Kochlice

  3. Dąb Siedliska

  4. Czarni Rokitki

  5. Ur Pal Sokół Krzywa

  6. Stal Chocianów

 

Grupa VI 

  1. KS Legnickie Pole

  2. Kaczawa Bieniowice

  3. Grom Gromadzyń-Wielowieś

  4. Unia Miłoradzice

  5. Prochowiczanka Prochowice

 

Grupa VII 

  1. Konfeks Legnica

  2. Miejski KS Miedź Legnica

  3. Młodzieżowy KS Miedź Legnica – umowa z klubem Zryw Kłębanowice

  4. Orkan Szczedrzykowice

  5. Błękitni Koskowice

     

 Grupa VIII 

  1. Górnik Złotoryja

  2. Przyszłość Prusice

  3. JTS Piast Jawor – umowa z klubem Bazalt Piotrowice

  4. JTS Piast Jawor II

  5. Wilkowianka Wilków

  6. Rodło Granowice
  7. Rataj Paszowice

 

Grupa IX - zespoły przeniesione do grupy VIII po rozegraniu awansem trzech turniejów w rundzie wiosennej

  1. Rataj Paszowice

  2. Rodło Granowice I

  3. Rodło Granowice II

  4. Nysa Wiadrów

     

     

     

ORLIK E 2 ROCZNIK 2007

 Grupa I 

  1. Chrobry Głogów

  2. KS Polkowice

  3. Zamet Przemków

  4. Pogoń Góra

  5.  Orla Wąsosz

  6. Sparta Grębocice

 Grupa II 

  1. Amico Lubin

  2. Ur Pal Sokół Krzywa

  3. Iskra Kochlice

  4. Czarni Rokitki

  5. Chojnowianka Chojnów
  6. Champion Chocianów

Grupa III

  1. Konfeks Legnica

  2. Miejski KS Miedź Legnica

  3. Młodzieżowy KS Miedź Legnica

  4. Mewa Kunice

  5. Sport Projekt Legnica

  

ŻAK F 1 ROCZNIK 2008

Grupa I 

  1. Chrobry Głogów

  2. KS Polkowice

  3. Sparta Rudna

  4. Amico Lubin

  5. Górnik Lubin

 

Grupa II 

  1. Odra Ścinawa

  2. Orkan Szczedrzykowice

  3. Grom Gromadzyń-Wielowieś

  4. Iskra Kochlice

 

Grupa III 

  1. Konfeks Legnica

  2. Miejski KS Miedź Legnica I

  3. Młodzieżowy KS Miedź Legnica

  4. JTS Piast Jawor

  5. Kam Pos Lusina  

  6. Miejski KS Miedź Legnica II             

 

Grupa IV 

  1. Chojnowianka Chojnów

  2. Sport Projekt Legnica

  3. Talent Chojnów

  4. Dąb Siedliska

  5. Czarni Miłkowice

     

     

Grupa V 

  1. Ur Pal Sokół Krzywa

  2. Górnik Złotoryja

  3. Przyszłość Prusice

  4. Wilkowianka Wilków

  5. Rataj Paszowice

 

ŻAK F 2 ROCZNIK 2009

Grupa I 

  1. Chrobry Głogów

  2. Pogoń Góra

  3. KS Polkowice

  4. Płomień Radwanice

  5. Zamet Przemków

 

Grupa II

  1. Amico Lubin

  2. Miejski KS Miedź Legnica

  3. Ur Pal Sokół Krzywa

  4. Konfeks Legnica

  5. Młodzieżowy KS Miedź Legnica
  6. Chojnowianka Chojnów

  7. JTS Piast Jawor


Czytany 697 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 23 maj 2017 19:49