ozpn

portal ozpn

Rozgrywki Halowe Turniejowe (19)

 

Podział na grupy finałów Rozgrywek Halowych Turniejowych

FINAŁY DZIEŃ PIERWSZY - 12 marca 2016r (sobota)

MŁODZIKI D1 rocznik 2003 i młodsi

GRUPA I   Czas gry 1 x 9 min – każdy z każdym

12.03.2016r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

od  godz. 9.00 do 10.05

Zespoły:  1. Chrobry Głogów, 2. Relaks Szklary Dolne, 3. Ur Pal Sokół Krzywa, 4. Amico Lubin II

GRUPA II   Czas gry 1 x 9 min – każdy z każdym

12.03.2016r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

od  godz. 10.20 do 11.25

Zespoły:  1. Amico Lubin I, 2. Iskra Kochlice, 3. Odra Ścinawa, 4. Kaczawa Bieniowice I

GRUPA III   Czas gry 1 x 9 min – każdy z każdym

12.03.2016r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

od  godz. 11.40 do 12.45

Zespoły:  1. KS Polkowice, 2. Kaczawa Bieniowice II, 3. Miejski KS Miedź Legnica, 4. Konfeks Legnica

 

ŻAKI F1 rocznik 2007

GRUPA I   Czas gry 1 x 7 min – każdy z każdym

12.03.2016r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

od  godz. 13.00 do 14.30

Zespoły:  1. KS Polkowice, 2. Młodzieżowy KS Miedź Legnica, 3. Chrobry Głogów, 4. Iskra Kochlice, 5. Kaczawa Bieniowice

GRUPA II   Czas gry 1 x 7 min – każdy z każdym

12.03.2016r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

od  godz. 14.45 do 17.00

Zespoły:  1. Zagłębie Lubin, 2. Sport Projekt Legnica, 3. Konfeks Legnica, 4. Amico Lubin, 5. Chojnowianka Chojnów, 6. Mewa Kunice

 

FINAŁY DZIEŃ DRUGI  - 13 marca 2016r (niedziela)

 

ORLIKI E1 rocznik 2005

GRUPA I   Czas gry 1 x 9 min – każdy z każdym

13.03.2016r (niedziela) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

od  godz. 9.00 do 10.05

Zespoły:  1. Relaks Szklary Dolne II, 2. Chrobry Głogów, 3. Relaks Szklary Dolne I, 4. Kaczawa Bieniowice

GRUPA II   Czas gry 1 x 8 min – każdy z każdym

13.03.2016r (niedziela) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

od  godz. 10.20 do 12.00

Zespoły:  1. Orla Wąsosz, 2. KS Polkowice, 3. Stal Chocianów, 4. Młodzieżowy KS Miedź Legnica, 5. Odra Ścinawa.

GRUPA III   Czas gry 1 x 8 min – każdy z każdym

13.03.2016r (niedziela) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

od  godz. 12.20 do 14.00

Zespoły:  1. Zagłębie Lubin, 2. Amico Lubin, 3. Konfeks Legnica, 4. Iskra Kochlice, 5. Miejski KS Miedź Legnica

 

ORLIKI E2 rocznik 2006

GRUPA I   Czas gry 1 x 9 min – każdy z każdym

13.03.2016r (niedziela) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

od  godz. 14.15 do 15.20

Zespoły:  1. Odra Scinawa, 2. Ur Pal Sokół Krzywa, 3. Sparta Rudna, 4. Młodzieżowy KS Miedź Leg. II

GRUPA II   Czas gry 1 x 8 min – każdy z każdym

13.03.2016r (niedziela) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

od  godz. 15.30 do 17.10

Zespoły:  1. Iskra Kochlice, 2. Chrobry Głogów, 3. Chojnowianka Chojnów, 4. JTS Piast Jawor, 5. Młodzieżowy KS Miedź Leg. I

 

FINAŁY DZIEŃ TRZECI  - 19 marca 2016r (sobota)

 

ORLIKI E2 rocznik 2006 – ciąg dalszy

GRUPA III   Czas gry 1 x 8 min – każdy z każdym

19.03.2016r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

od  godz. 9.00 do 10.40

Zespoły:  1. Zagłębie Lubin, 2. Amico Lubin, 3. Miejski KS Miedź Legnica, 4. Konfeks Legnica, 5. KS Polkowice

 

ŻAKI F2 rocznik 2008

GRUPA I   Czas gry 1 x 9 min – każdy z każdym

19.03.2016r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

od  godz. 11.00 do 12.05

Zespoły:  1. Młodzieżowy KS Miedź Legnica, 2. Czarni Miłkowice, 3. Sparta Rudna, 4. Ur Pal Sokół Krzywa

GRUPA II   Czas gry 1 x 8 min – każdy z każdym

19.03.2016r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

od  godz. 12.20 do 14.00

Zespoły:  1. Zagłębie Lubin, 2. Amico Lubin, 3. Miejski KS Miedź Legnica, 4. Chojnowianka Chojnów, 5. KS Polkowice

GRUPA III   Czas gry 1 x 8 min – każdy z każdym

19.03.2016r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

od  godz. 14.20 do 16.00

Zespoły:  1. Chrobry Głogów, JTS Piast Jawor, 3. Talent Chojnów, 4. Sport Projekt Legnica, 5. Konfeks Legnica

środa, 02 marzec 2016 11:11

Terminy Finałów Rozgrywek Halowych

Napisał

 

Wydział Gier i Wydział Szkolenia OZPN w Legnicy informują, że na podstawie otrzymanych zgłoszeń klubów w Finałowych Turniejach Halowych zagrają:

W kategorii Młodzi 2003 i młodsi:

Amico Lubin I, Amico Lubin II, Chrobry Głogów, Iskra Kochlice, Kaczawa Bieniowice I, Kaczawa Bieniowice II, Konfeks Legnica, KS Polkowice, Miejski KS Miedź Legnica S.A. Odra Ścinawa, Relaks Szklary Dolne, Ur Pal Sokół Krzywa

 

W kategorii Orlik 2005:

Amico Lubin, Chrobry Głogów, Iskra Kochlice, Kaczawa Bieniowice, Konfeks Legnica, KS Polkowice, Miejski KS Miedź Legnica S.A., Młodzieżowy KS Miedź Legnica, Odra Ścinawa, Orla Wąsosz, Relaks Szklary Dolne I, Relaks Szklary Dolne II, Stal Chocianów, Zagłębie Lubin.

 

W kategorii Orlik 2006:

Amico Lubin, Chojnowianka Chojnów, Chrobry Głogów, Iskra Kochlice, JTS Piast Jawor, Konfeks Legnica, KS Polkowice, Miejski KS Miedź Legnica S.A., Młodzieżowy KS Miedź Legnica I, Młodzieżowy KS Miedź Legnica II, Odra Ścinawa, Sparta Rudna,  Ur Pal Sokół Krzywa, Zagłębie Lubin

 

W kategorii Żak 2007:

Amico Lubin, Chojnowianka Chojnów, Chrobry Głogów, Iskra Kochlice, Kaczawa Bieniowice, Konfeks Legnica, KS Polkowice, Mewa Kunice, Młodzieżowy KS Miedź Legnica I, Sport Projekt Legnica, Zagłębie Lubin

 

W kategorii Żak 2008:

Amico Lubin, Chojnowianka Chojnów, Chrobry Głogów, Czarni Miłkowice, JTS Piast Jawor, Konfeks Legnica, KS Polkowice, Miejski KS Miedź Legnica S.A., Młodzieżowy KS Miedź Legnica, Sparta Rudna, Sport Projekt Legnica, Talent Chojnów, Ur Pal Sokół Krzywa, Zagłębie Lubin

Wyznaczone zostały terminy rozgrywania Finałów:

12 marca (sobota)

Młodzik D1 rocznik 2003 i młodsi z podziałem na trzy grupy, godziny rozpoczęcia:

Grupa I – 9.00

Grupa II – 10.20

Grupa III – 11.40

 

Żak rocznik 2007 z podziałem na dwie grupy, godziny rozpoczęcia:

Grupa I – 13.00

Grupa II – 14.45

 

13 marca (niedziela)

Orliki E1 rocznik 2005 z podziałem na trzy grupy, godziny rozpoczęcia:

Grupa I – 9.00

Grupa II – 10.20

Grupa III – 12.20

 

Orliki E2 rocznik 2006 z podziałem na trzy grupy (dwie grupy 13 marca i jedna 19 marca), godziny rozpoczęcia:

Grupa I – 14.15

Grupa II – 15.30

 

 

19 marca (sobota)

 

Orlików E2 rocznik 2006 

Grupa III – 9.00

 

Żaki F2 rocznik 2008 z podziałem na trzy grupy, godziny rozpoczęcia:

Grupa I – 11.00

Grupa II – 12.20

Grupa III – 14.20

 

 

Szczegółowy harmonogram podany zostanie najpóźniej 9 marca (po uzyskaniu wszystkich sprawozdań z odbytych turniejów z ostatniej kolejki). Prosimy kluby które organizują turnieje w ostatnim weekendzie rozgrywek 5-6 marca 2016r o szybkie wysłanie sprawozdań po turniejach.

Przewodniczący Wydziału gier

Leszek Żmuda

sobota, 30 styczeń 2016 20:52

TURNIEJE FINAŁOWE HALOWYCH ROZGRYWEK OZPN Wyróżniony

Napisał

Wydział Gier i Wydział Szkolenia OZPN w Legnicy informują, że rozegranie Finałowego Turnieju Halowego  Orlików i Żaków przewidziane jest na dzień 12,13,19,20 marca 2016 .

W związku z powyższym prosimy wszystkich uczestników rozgrywek halowych o zgłoszenie swojego uczestnictwa w turnieju finałowym do dnia 20 lutego 2016 r. do   Trenera koordynatora OZPN Piotra Piwowarczyka lub na adres biura OZPN poprzez komunikator E- OZPN.

Na podstawie otrzymanych zgłoszeń zostanie sporządzony terminarz z podaniem konkretnego dnia rozegrania turniejów w danej kategorii wiekowej, który zostanie przesłany uczestnikom.

Szczegółowy harmonogram podany zostanie najpóźniej 9 marca (po uzyskaniu wszystkich sprawozdań z odbytych turniejów z ostatniej kolejki).

Przewodniczący Wydziału gier

Leszek Żmuda

Strona 3 z 3