ozpn

portal ozpn

Rozgrywki Halowe Turniejowe (19)

FINAŁY DZIEŃ PIERWSZY - 9 marca 2019r (sobota)

 

MŁODZIKI D1 rocznik 2006 i młodsi

GRUPA I   Czas gry 1 x 13 min – każdy z każdym

09.03.2019r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie godz. 9.00

Zespoły:  1. Amico Lubin I, 2. Konfeks Legnica, 3. Zamet Przemków, 4. Amico Lubin II

 

MŁODZIKI D1 rocznik 2006 i młodsi

GRUPA II   Czas gry 1 x 13 min – każdy z każdym

09.03.2019r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie godz. 10.45

Zespoły:  1. Chojnowianka Chojnów, 2. Zagłębie Lubin, 3. Odra Ścinawa, 4. Wilkowianka Wilków

 

ORLIKI E2 rocznik 2009

GRUPA I   Czas gry 1 x 20 min – każdy z każdym

09.03.2019r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie godz. 12.45

Zespoły:  1. Kolejarz Miłkowice, 2. Amico Lubin, 3. Grom Gromadzyn

 

ORLIKI E2 rocznik 2009

GRUPA II   Czas gry 1 x 13 min – każdy z każdym

09.03.2019r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie godz. 14.10

Zespoły:  1. Chojnowianka Chojnów, 2.Konfeks Legnica, 3. Zagłębie Lubin, 4. Miejski KS Miedź Legnica

 

ŻAKI F2 rocznik 2011

GRUPA I   Czas gry 1 x 13 min – każdy z każdym

09.03.2019r (sobota) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie godz. 15.50

Zespoły:  1. Zagłębie Lubin, 2. Miejski KS Miedź Legnica, 3. Młodzieżowy KS Miedź Legnica, 4. Konfeks Legnica

 

FINAŁY DZIEŃ DRUGI  - 10 marca 2019r (niedziela)

 

ŻAKI F1 rocznik 2010

GRUPA I   Czas gry 1 x 13 min – każdy z każdym

10.03.2019r (niedziela) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

 rozpoczęcie godz. 9.00

Zespoły:  1. Górnik Złotoryja, 2. Młodzieżowy KS Miedź Legnica, 3. Chojnowianka Chojnów, 4. Wilkowianka Wilków

 

ŻAKI F1 rocznik 2010

GRUPA II   Czas gry 1 x 10 min – każdy z każdym

10.03.2019r (niedziela) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie  godz. 10.45 

Zespoły:  1.Zagłębie Lubin, 2. Górnik Lubin, 3. Miejski KS Miedź Legnica, 4. Amico Lubin, 5. Konfeks Legnica

 

ORLIKI E1 rocznik 2008

GRUPA I   Czas gry 1 x 10 min – każdy z każdym

10.03.2019r (niedziela) – Legnickie Pole – sala Zespołu Szkół ul. Kosmy Damiana Asama 7.

rozpoczęcie  godz. 13.00

Zespoły:  1. Amico Lubin, 2. Zagłębie Lubin, 3. Wilkowianka Wilków, 4. Konfeks Legnica, 5. Kolejarz Miłkowice

niedziela, 24 luty 2019 18:18

TURNIEJE FINAŁOWE HALOWYCH ROZGRYWEK

Napisał

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Komunikat Wydziału Gier i Wydziału Szkolenia o OBOWIĄZKOWYM powiadomieniu organizatora ( Trener Koordynator- Piotr Piwowarczyk) za pomocą e- portalu do 01.03.2019r, czy drużyna/y (proszę wymienić jaka) biorąca/e udział w rozgrywkach halowych będzie uczestniczyć w halowym turnieju finałowym. Po tym terminie zgłoszenia nie będą uwzględniane.

Planowane terminy rozegrania turniejów finałowych 9,10,16 marzec 2019r
Miejsce rozgrywania turniejów finałowych: Hala Sportowa w Legnickim Polu. Na podstawie otrzymanych zgłoszeń zostanie sporządzony terminarz z podaniem konkretnego dnia rozegrania turniejów w danej kategorii wiekowej który zostanie przesłany uczestnikom.

Natomiast szczegółowy harmonogram podany zostanie najpóźniej 4-5 marca (po uzyskaniu wszystkich sprawozdań z odbytych turniejów z ostatniej kolejki).


Trener Koordynator OZPN

Piotr Piwowarczyk

Aktualizacja 11 styczeń 2019r

Młodzik 2006

 Grupa 1

 1.      Korona Czernina

2.      Odra Ścinawa

3.      Sparta Rudna

Grupa 2

1.      Chojnowianka Chojnów

2.      Stal Chocianów

3.      Zamet Przemków

4.      Amico Lubin II

Grupa 3

1.      Amico Lubin

2.      Górnik Lubin

3.      Iskra Kochlice

4.      Zagłębie Lubin

Grupa 4

1.      JTS Piast Jawor

2.      Konfeks Legnica

3.      Wilkowianka Wilków

4.      Mewa Kunice

Orlik 2008

Grupa 1

1.      Amico Lubin

2.      Chrobry Głogów I

3.      Odra Ścinawa

4.      Zagłębie Lubin

Grupa 2

1.      Chrobry Głogów II z. żeński

2.      Czarni Rokitki

3.      FemGol Lubin z. żeński

4.      Iskra Kochlice

Grupa 3

1.      JTS Piast Jawor

2.      Kolejarz Miłkowice

3.      Konfeks Legnica

4.      Wilkowianka Wilków

 Orlik 2009

 Grupa 1

 1.      Chrobry Głogów

2.      Sparta Rudna

3.      Zagłębie Lubin

Grupa 2

1.      Amico Lubin

2.      Kolejarz Miłkowice

3.      Grom Gromadzyn

4.      Chojnowianka Chojnów

Grupa 3

1.      JTS Piast Jawor

2.      Górnik Złotoryja

3.      Konfeks Legnica

4.      Miejski KS Miedź Legnica

Żaki 2010

Grupa 1

1.      Chrobry Głogów

2.      Odra Ścinawa

3.      Zagłębie Lubin

Grupa 2

1.      Amico Lubin

2.      FemGol Lubin

3.      Górnik Lubin

4. Sokół Krzywa

Grupa 3

1.      Konfeks Legnica

2.      Miejski KS Miedź Legnica

3.      Młodzieżowy KS Miedź Legnica

4.      Chojnowianka Chojnów

Grupa 4

1.      Górnik Złotoryja

2.      JTS Piast Jawor I

3.      JTS Piast Jawor II

4.      Wilkowianka Wilków

Żaki 2011

Grupa 1

1.      Chrobry Głogów

2.      Iskra Kochlice

3.      Sparta Grębocice

4.      Zagłębie Lubin

Grupa 2

1.      JTS Piast Jawor

2.      Konfeks Legnica

3.      Miejski KS Miedź Legnica

4.      Młodzieżowy KS Miedź  Legnica

Strona 1 z 3